Profíci, na které se můžete spolehnout

723 026 788

Spolupráce s firmou GREE

Začali jsme spolupracovat s firmou GREE Czech & Slovak s.r.o.

Představení firmy:

Značka klimatizací GREE patří mezi největší světové výrobce klimatizační a tepelné techniky a její produkty se vyznačují vysokou mírou spolehlivosti a technické vyspělosti, zároveň jsou však velmi šetrné k přírodě. Do portfolia GREE se řadí rezidenční jednotky pro byty a rodinné domy, systémy pro lehkou komerci i kanceláře, ale také GMV celky s unikátní strukturou pro ty nejnáročnější provozy.

Naším cílem je vytvářet partnerství založené na individuálním přístupu, flexibilitě a profesionalitě. Smyslem spolupráce rozumíme efektivní poradenství v rané fázi projektu, dodávku v termínech při realizaci a zajištění kvalitního záručního i pozáručního servisu po celou dobu životnosti produktů a klimatizací GREE.

Značka GREE
GREE je největším světovým výrobcem klimatizační a tepelné techniky s integrovaným oddělením výzkumu a vývoje, sítí továren a moderním servisním centrem.

Téměř 30 let zkušeností na globálním trhu chlazení a vytápění
GREE bylo založeno v roce 1991 v Číně. Důsledným budováním pozice značky se vyvinula ze společnosti s ročním výnosem 3 miliony USD na vedoucího výrobce vzduchotechniky a klimatizace a největší světovou klimatizační společnost s obratem 16 miliard USD. V roce 2017 zaujala společnost GREE podle hodnocení společnosti Forbes Global 2000 364. místo v žebříčku největších společností na světě a mezi společnostmi vyrábějícími techniku pro domácnost byla na prvním místě.

Každá třetí klimatizace na světě byla vyrobena v továrnách GREE
Od roku 2005 je GREE první ve výrobě a prodeji rezidenčních klimatizací. Roční výrobní kapacita klimatizačních jednotek RAC je 60 milionů a pro komerční systémy CAC 5,5 milionů.

Filozofie spolehlivosti a inovace
GREE neustále realizuje misi od „vyrobeno v Číně“ po „vytvořeno v Číně“. Díky vynikající kvalitě a spolehlivosti, moderním technologiím a péči o životní prostředí si GREE získalo jméno důvěryhodné značky. GREE klimatizace jsou známé a oceňované po celém světě. Prodávají se ve více než 160 zemích a počet uživatelů přesahuje 300 milionů lidí.

© Filip Čermák & Martin Luskač | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top