Profíci, na které se můžete spolehnout

723 026 788

Výčepní zařízení, výčepní chlazení

Navrhneme a namontujeme špičkové pivní chlazení na míru vašemu provozu. Působíme v Jihomoravském, Kralovéhradeckém a Pardubickém kraji.


Jaký průtok piva zvládne ochladit

U výčepního zařízení/chlazení záleží na typu chladiče.

Nabízíme výčepní zařízení s dochlazováním, které zvládnou za hodinu vychladit 30, 60, 90, 140, nebo 160 litrů piva. S chladicími výkony 340, 560, 815, 1 745 W.

Spotřeba chlazení piva

Spotřeba elektrické energie se odvíjí od zvoleného typu pivního chlazení. Naše výčepní zařízení mají spotřebu pouhých 480, 700, 1000 Kcal/h

Kam lze výčepní chlazení umístit

Doporučujeme umístění mimo místnost s pivnímy sudy, aby chladič zbytečně sudy neohříval. Chladič je třeba umístit v dobře odvětrané místnosti. Pokud ale výše uvedené možnosti nemáte, zvládneme chladicí zařízení umístit i jinam.

Výčepní chlazení má malé rozměry a snadno jej tak umístíte kdekoliv. Rozměry podle typu (š, h,v): 39 × 42 × 68 mm, 40 × 38 × 68 mm, 44 × 43 × 72 mm, 58 × 59 × 91 mm, 67 × 35 × 44 mm, 81 × 43 × 60 mm.

Mám zájem o kalkulaci


Stavební úpravy před montáží

Výčepní chlazení vyžaduje rozvedení vedení od narážecích hlav k chladiči a k výčepnímu stojanu. Někdy je tak nutné podle volby výčepu a umístění chladičů a sudů připravit stavební prostupy. Což si vyžádá malé stavební úpravy.

Veškeré stavební práce zajistíme sami. Nemusíte se tak obávat neodborných zásahů a trápit se sháněním spolehlivých a odborně způsobilých pracovníků.

Montáž výčepního zařízení

Montáž standardního výčepního zařízení nám zabere zhruba půl dne. Výčep můžeme namontovat před otevírací dobou a vy tak nemusíte svůj provoz nijak omezovat.

V případě složitějších výčepů a stavebních úprav může být délka montáže delší. Přesnou délku montáže vám sdělíme v rámci návrhu řešení a cenové nabídky.

Samotné výčepní zařízení dodáváme do jednoho týdne.


Servis pro vysokou kvalitu piva

Zajistíme, aby vaše pivo bylo vždy vynikající. V rámci pravidelného servisu budeme čistit pivní potrubí, narážecí hlavy a výčepní kohouty. Při čištění také kontrolujeme stav chladiče a kompresoru/redukčního ventilu.

Bude-li třeba, provedeme opravy. Ať už se jedná o nefunkční chladič, nefunkční narážecí hlavu/výčepní kohout, nebo špatné vedení.

Cena výčepního zařízení

Hledáte ceník a nenacházíte jej? To má svůj důvod. Cena se odvíjí od návrhu řešení pro vaši konkrétní situaci.

Připravíme pro vás nezávaznou cenovou kalkulaci. Stačí, když odešlete formulář níže a my si od vás sami vyžádáme informace potřebné pro kalkulaci na míru.


Mám zájem o návrh řešení a kalkulaci

Sami se vám ozveme ohledně nezávazné kalkulace na míru.

Působíme v Jihomoravském, Královéhradeckém a Pardubickém kraji.

© Filip Čermák & Martin Luskač | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top